Спортсмени Слов’янська вдало виступили на Всеукраїнському турнірі «Кубок Донбасу» з греко-римської боротьби

З 12 по 14 травня у м. Костянтинівка відбувся XIV відкритий традиційний Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з греко-римської боротьби  серед юнаків, присвячений пам’яті Вепренцова М.І.

У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з 10 міст Донецької області та Луганської областей.

Слов’янськ представляли борці КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська», яких тренує Віктор Агамір’ян.

За результатами проведених зустрічей спортсмени м. Слов’янська вибороли 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Срібним призером став Соловйов Давид (в/к 24 кг.); бронзові медалі вибороли Прихідний Олександр (в/к 24 кг.) та Росомаха Олександр (в/к 47 кг.).

Вітаємо спортсменів та їх тренера з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!