У Долинській школі пройшов День пам’яті жертв політичних репресій

P70515-08082415 травня у Долинській ЗОШ І- ІІІ ст. пройшов День пам’яті  та скорботи про жертви, які загинули чи постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму. Сьогодні ми згадували  кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадували знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та гідного вшанування жертв політичних репресій у школі проведено ряд  заходів. Класоводи  Ананьєва Світлана Борисівна та Кулик Ася Вікторівна  провели бесіду з учнями  1- 4класів  « У сталінських жорнах»,  класні керівники 5-6 класів Єфімцева Марія Олександрівна та Мурашко Руслан Олександрович - годину спілкування «Реабілітовані історією»,  учні 7 класу разом із класним керівником Юрковою Оксаною Федорівною підготували  усний журнал  «Нові сторінки історії Донбасу», за «круглим столом»  «Для вашого життя – життя моє» засідали учні 8 класу

( класний керівник  Юрков  В’ячеслав  Вікторович), класні керівники 10 та 11 класів Бахмут Артем Миколайович та Прокопенко Лариса Миколаївна  провели  учнівську конференцію  «Великий терор».

У всіх класах хвилиною мовчання вшановано загиблих українців у наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

У шкільній  бібліотеці організовано виставку архівних документів, фотоматеріалів, художньої, документальної та історико - краєзнавчої літератури на тему політичних репресій.
P70515-080805

Валентина Дмитренко,
заступник директора з навчально – виховної роботи

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: