Ярмарок кар’єри для випускників курсів навчання за професією “Електрогазозварник”, – Слов’янський центр зайнятості

DSC00872Всі знають про те, що вчитися ніколи не пізно, а знань багато не буває. В нашому сучасному світі онлайн-технології у вигляді різних освітніх платформ («Prometheus», «Coursera» та ін.) роблять для нас доступним те, що пару десятків років тому здавалося неможливим – навчатися можна не виходячи з дому і не витрачаючи на це гроші! Але існує велика кількість професій, навчання яким за дистанційною формою неможливе. Це пов’язано з тим, що значна складова необхідних навичок в даних професіях може бути опанована лише в процесі практичного їх набуття.

І однією з таких професій є професія «електрогазозварника». Уважно проаналізувавши потреби роботодавців міста, фахівцями Центру зайнятості наприкінці минулого року було організовано групу підготовки спеціалістів за професією «Електрогазозварник» з числа безробітних.

Навчання тривало протягом 5.5 місяців у Слов’янському професійному машинобудівному ліцею за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Всі слухачі успішно пройшли теоретичний курс набуття знань за затвердженою програмою, після чого отримали практичні навички під час виробничої практики на підприємствах міста.

А після закінчення навчання у п’ятницю, 12 травня, відбувся Ярмарок кар’єри для випускників курсів навчання за професією «Електрогазозварник», організований Слов'янським міським центром зайнятості.

Протягом двох годин, впродовж яких тривав захід, 10 випускників курсів мали змогу презентувати себе роботодавцям, а саме: ПП «АВТОТРАНС», ТОВ «СТРОЙУНИВЕРСАЛ», запрошеним на Ярмарок, ознайомитися із пропозиціями роботи, режимом та умовами праці на підприємствах та вимогами до працівників. За результатами зустрічі 8 осіб отримали запрошення на співбесіду до вищеназваних організацій.

Сподіваємось, що це може бути гідним прикладом для всіх, хто шукає своє місце на ринку праці!

 

7
1

Эта запись была размещена в рубрики: