У Слов’янську за вживання наркотиків засуджено неповнолітню

суд штрафПрокурорами відділу ювенальної юстиції прокуратури Донецької області підтримано державне обвинувачення під час розгляду кримінального провадження стосовно неповнолітньої, яка обвинувачувалась у вживанні наркотичних засобів.

Під час виконання комплексу оперативно-розшукових заходів з протидії незаконному обігу наркотиків та поширенню злочинів, пов’язаних з ними, серед неповнолітніх, встановлено мешканку Слов’янська 2000 р.н., яка вживає наркотичні засоби.

У серпні 2016 року, під час проведення санкціонованого обшуку за місцем її мешкання,  у дівчини виявлено та вилучено наркотичний засіб «метадон», який, з її слів, вона придбала у невідомого чоловіка біля залізничного вокзалу за 200 гривень для особистого вживання.

Відомості за фактом придбання та зберігання наркотичного засобу внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Вироком Слов’янського міськрайонного суду неповнолітню визнано винною у скоєнні інкримінованого правопорушення та призначено покарання у вигляді 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: