Співробітники Слов’янського міськрайонного відділу з питань пробації відвідали дітей в Центрі соціально – психологічної реабілітації

IMG_7001

113 травня, напередодні дня матері в Україні, співробітники Слов’янського міськрайонного відділу з питань пробації, відвідали дітей в Центрі соціально психологічної реабілітації, яких не пригорне до себе мама та не посадить на коліно тато.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами. На жаль, наше суспільство не є ідеальним. Досить часто спостерігаються ігнорування дитячих потреб і бажань, прояви нерозуміння та жорстокого ставлення до малечі.

Заради дитячого щастя, щиросердечних усмішок, ясних очей,   співробітники Слов’янського міськрайонного відділу з питань пробації, спробували створити атмосферу тепла і радості дітям та подарували іграшки.

Діти – це наше сьогодення і наше майбутнє! Не залишайтеся байдужими до них!

IMG_6922 IMG_6927 IMG_6946 IMG_6957 IMG_6967 IMG_6989 IMG_7016

Анастасія Чала, ст. інспектор Слов`янського МРВ
з ПП Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: