Порошенко призначив голову Слов’янської райдержадміністрації

Славянская райгосадминистрацияПрезидент України Петро Порошенко своїм розпорядженням призначив керівником Слов'янської районної державної адміністрації Донецької області Євгена Данилюка.

Про це свідчить розпорядження, оприлюднене на офіційному порталі глави держави, повідомляє Тиждень.ua.

"Призначити Данилюка Євгена Івановича головою Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області з 12 травня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства", - йдеться в розпорядженні.

У лютому 2017 року Данилюк переміг у конкурсі на зайняття посади керівника Слов'янської районної державної адміністрації Донецької області. Раніше він обіймав посаду начальника оперативного забезпечення на окремих територіях у зоні АТО головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області.

Як повідомлялося, 9 грудня 2016 року Порошенко звільнив голову Слов'янської РДА Олега Власова, підтримавши рішення Слов'янської райради про висловлення недовіри посадовцеві. Його відставку підтримали 21 з 34 депутатів, 9 були проти, один утримався і один бюлетень виявився зіпсованим.

4
9

Эта запись была размещена в рубрики: