Бажаючих запрошують прийняти участь у конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2017»

Шановні підприємці міста Слов’янськ!

Processed by: Helicon Filter;  OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯк повідомляє сайт Слов’янської міської ради, в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області -2017».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого та середнього підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Цього року Оргкомітетом конкурсу планується процедура проведення конкурсу у два етапи:

- Перший етап буде проводитись на місцевому рівні (у містах і районах області на базі виконкомів міських рад і райдержадміністрацій)шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва.

- Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців з числа кандидатур міст і районів.

1. Загальні положення.

1.1. У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років або підприємці-фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань») у Донецькій області.

1.2. Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:

  • - анкета - заява (додаток №1);
  • - рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи (додаток №2);
  • - письмова рекомендація - характеристика від виконкому міської ради (райдержадміністрації), що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи;
  • - копію витягу з Державного реєстру про державну реєстрацію підприємства або підприємця-фізичної особи (можливо надання копії витягу з Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
  • - копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);"
  • - 2 фотокартки.

4.4. Документи, що подаються поверненню не підлягають.

2. Номінації конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1. «Підприємець року в галузі промисловості»;
2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;
3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;
4. «Підприємець року в галузі послуг»;
5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»;
6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
7. «Start-Up року»;
8. «За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
9. «За активну підтримку малого бізнесу».

2.2. За кожною номінацією за підсумками оцінок Експертної ради визначається один Переможець та два Лауреати конкурсу.

2.3. Для проведення кваліфікованої оцінки конкурсних документів учасників створюється Експертна рада у кількості 10 осіб. До складу Експертної ради входять представники Донецької торгово-промислової палати, Донецької облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області, вищих навчальних закладів Донецькій області та незалежні експерти.

3. Термін та етапи проведення конкурсу.

3.1. Термін проведення конкурсу квітень - серпень відповідного року.

3.2. Конкурс проводиться у два етапи:

I етап - прийом заявок та документів претендентів на звання «Підприємець року» за номінаціями здійснюється до 15 червня 2017 року на місцях виконкомами міських рад або райдержадміністраціями та передається в Експертну раду.

II етап - розгляд, аналіз та оцінка заявок та конкурсних документів Експертною радою (липень-серпень 2017 року);

Усіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, просимо надати до 12 червня 2017 р., до відділу економіки Слов’янської міської ради (каб.201,202) пакети документів, передбачені умовами конкурсу у паперовому і елекронному вигляді (фотокартки повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб) на електронну адресу: econom@slavrada.gov.ua

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: