За розкрадання майна управління залізниці поліцією були затримані двоє жителів Лиману

meshok 04
Одним з правопорушників виявився працівник станції, який викрав на робочому місці багатожильний мідний кабель, інший, раніше судимий житель міста, пробрався вночі на територію депо й розукомплектував електровоз. Тепер обом загрожує до 3 років позбавлення волі.

meshok 03

Наряд групи швидкого реагування, який здійснював патрулювання Лиману, став свідком, як через паркан залізничної станції перебирається невідомий з важким мішком. Ці дії не могли не викликати інтересу правоохоронців, тому вони під'їхали до чоловіка та поцікавилися вмістом його вантажу. Виявилось, що в мішку у підозрюваного знаходився багатожильний мідний кабель довжиною близько 20 метрів.

meshok 02

 

 

 

Чоловік зізнався, що є працівником колійної машинної станції Лиманської залізниці. У робочий час він демонтував лінію електроживлення одного з агрегатів, й вирішив відразу ж здати її до пункту прийому металобрухту. Раніше 37-річний правопорушник судимий не був.

meshok 01

А інший розкрадач майна залізниці виявився раніше судимим за крадіжки. 29-річний зловмисник пробрався вночі на територію локомотивного депо та вирізав з кабіни електровоза 15 метрів з'єднувального кабелю. За викрадене він виручив 400 гривень, але незабаром був затриманий співробітниками розшуку.

electrovoz 03

 

 

 

За вказаними фактами Лиманським відділенням поліції відкриті два кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, яка передбачає до 3 років позбавлення волі.

electrovoz 01 electrovoz 02
Слов'янський відділ поліції в Донецькій області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: