Сергій Альошин: «Правоохоронці задіюють усі зусилля для захисту жителів» (ФОТО, ВІДЕО)

DSC_4173

У п'ятницю 5 травня на Соборній площі Слов'яньска вишикувалися правоохоронці, які отримали першочергові завдання по забезпеченню безпеки під час святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

DSC_4175

Спільно з поліцейськими Слов’янського відділу на охорону громадського порядку задіяні військовослужбовці Нацгвардії, патрульна поліція та поліція охорони. Правоохоронці працюють у посиленому режимі.

 DSC_4176
На забезпечення безпеки щодня задіяно більше 150 співробітників.

 DSC_4181

Інструктаж проводив начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин, який орієнтував підлеглих на збереження правопорядку на території обслуговування та не допустити провокацій. Окремо керівник підрозділу звернув увагу особового складу на коректне та ввічливе поводження з громадянами, які звертаються в поліцію за допомогою.

 DSC_4180

- Ми у повному обсязі забезпечити безпеку мирних мешканців під час першотравневих вихідних і велику роль при цьому зіграв посилений контроль на вулицях населених пунктів та автошляхах. Тому ми продовжуємо нести службу в такому режимі, - зазначив Сергій Альошин.

 DSC_4179

Під час святкування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги особлива увага буде приділятися місцям масового перебування громадян. Крім цього в період святкових та вихідних днів в курортній зоні посилені перевірки на дорогах і блокпостах, щоб вчасно попередити вивіз зброї, боєприпасів і вибухових речовин із зони проведення АТО.

 DSC_4172

Слов’янська оперативна зона перекрита 4 групами швидкого реагування, 7 автопатрулями та 35 пішими нарядами.

 DSC_4192

Просимо з розумінням поставитись до можливих незручностей, сприяти в роботі поліції, спрямованої на забезпечення безпеки.

 DSC_4191

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: