Сумні роковини: у Слов’янську вшанували пам’ять десантників та відкрили пам’ятник екіпажу МІ 8

SONY DSC

2 травня 2017 року у Слов'янську відбулись помінальні заходи щодо вшанування пам'яті загиблих під час АТО на Сході України воїнам. Шану пам'яті сьогодні віддавали побратимам, загиблим 2 травня 2014 року у місті Слов'янську і Слов'янському районі.

SONY DSC

В ході запланованих заходів  2 траня 2017 роу відбулось відкриття памятника екіпажу вертолета Мі8 загиблому 24.06.2014 року на горі Карачун.

SONY DSC

Екіпаж Мі  8 був побратимом загиблих 2 травня 2014 року пілотів, що були збиті та зазнали катастрофи у Карповці у результаті враження ПЗРК. Всі військові воювали у складі 16 армійскої авіації з міста Броди Львівської області.

SONY DSC

Організатори встановлення памятника загиблим членам екіпажу вертолету Мі8
ДП «Житомирський лісгосп», фермерське господарство «Ірина» зі Словянщини.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

В ніч на 2 травня 2014 року під Слов'янськом також загинули військові 95 Житомирської аеромобільної бригади Петро Коваленко та Сергій Панасюк.

SONY DSC

Поблизу автомобільного мосту на вїзді до смт. Андріївка також відбувся поминальний захід, поминальна літія, яку провів адміністратор Греко-каталицької церкви м. Словянська отець Віктор.

SONY DSCSONY DSC

Організатори поминальних заходів в смт. Андріївка – Андріївська селищна рада.

SONY DSC

Заходи організовані за ініциативою киїівської волонтерки Марини Квітки за сприяння силових структур, які розташовані на теріторії міста Словянська та района.

В участі вшанування в автопробігу прийняли участь представники Слов'янської громади. Пропонуємо невеликий фоторепортаж з заходу.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSCIMG_9660
Едуард Торський, фото автора

Діловий Слов'янськ

29
7

Эта запись была размещена в рубрики: