Виставка робіт “Великодній дивограй” триває в центральній бібліотеці Слов’янська

IMG_9530
З 24 квітня в центральній бібліотеці Слов'янська працює обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Великодній дивограй", проведення якого було започатковано в 2016 році. 

IMG_9531

Метою конкурса-виставки є виявлення обдарованих дітей у різних видах діяльності, удосконалення роботи з естетичного розвитку дітей на кращих традиціях української національної культури. Конкурс надає можливість талановитим дітям проявити свої здібності, обмінятися досвідом, отримати нові враження та радість від творчості.

IMG_9532

На виставці представлені вироби дітей з міст районів та обєднаних громад Донецької області. Серед них багато цікавих, оригінальних робіт з точки зору колориту, композиційних рішень та інших засобів розкриття теми Великодня та традиційних українських свят весняного циклу.

IMG_9533

"Великодній дивограй" - це яскраве свято таланту і краси, духовності та віри в майбутнє. Захід проводиться за участю директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Надії Оксенчук.
IMG_9534 IMG_9536 IMG_9538 IMG_9541

Едуард Торський, фото автора
Діловий Словянськ

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: