Добір в поліції Донеччини: що потрібно, щоб вступити до лав Національної поліції України

gerb GUNPПо-перше, з моменту оголошення конкурсу у продовж 10 днів потрібно заповнити онлайн-анкету. Зробити це можна на сайті https://nabir.np.gov.ua.

Щоб анкету було схвалено, є певні вимоги:

- громадянство України;

- вік від 18 років;

- відсутність судимостей;

- знання української мови;

- повна середня освіта.

Якщо дані, зазначені вами в анкеті, будуть відповідати вимогам МВС, Вас запросять пройти другий етап конкурсу -тестування. Сектор відбору поліцейських перевірить Ваші знання законодавства, а також здатність логічно й аналітично мислити.

Третій етап набору до поліції - медичний огляд, де лікарі визначать, чи дозволяє ваш фізичний та психологічний стан проходити службу в Національній поліції.

Наступним випробуванням для вас стане іспит із перевірки рівня фізичної підготовки. Його головна мета - визначити, наскільки Ви сильні й тривалі, Заліки приймаються згідно до нормативів, які зазначені у додатку до наказу МВС України від 09.02.2016р. №90.

Останній етап перед прийняттям на службу до Національної поліції України є проходження співбесіди з поліцейською комісією, де за результатами проходження всіх етапів конкурсу та співбесіди члени комісії рекомендують або не рекомендують Вас до проходження служби в поліції та/або на зайняття вакантної посади.

Контакти для довідок: тел. (050) 324-69-79 , e-mail: sektordonobl@ukr.net

Сектор організації відбору та проведення
атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Донецькій області

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: