В Слов`янському хіміко – механічному технікумі відбувся спільний захід по профілактиці насилля серед дівчат

IMG_6637

IMG_663227 квітня,  старшим інспектором Слов`янського міськрайонного відділу з питань пробації, Чалою Анастасією,  спільно з психологом клініки «Дружні до молоді», Смелковою Іриною та  начальником Слов`янського міського Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Савон Вікторією, під лозунгом «Поводься з людьми так, як би ти хотів, щоб з тобою поводились» проведено спільний захід направлений на профілактику насилля серед дівчат  в Слов`янському хіміко – механічному технікумі.

Протягом заходу обговорювались важливі питання про права та обов’язки неповнолітніх, відповідальність за скоєння правопорушень та розвиток загально – людських якостей серед молоді. Особливу уваги приділили актуальній темі, а саме «кібербулінгу», а на закріплення інформації, продемонстрували мотиваційне відео  для змін своєї поведінки на краще.

Читайте: Слов`янський міськрайонний відділ з питань пробації провів з підлітками День здоров`я

Важливо пам’ятати, що лише своєю увагою і спільними діями можна допомогти молоді зробити правильний вибір в житті та уникнути ризикованої поведінки.

IMG_6631

Анастасія Чала, ст. інспектор Слов`янського МРВ з питань пробації
Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання  кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: