Слов’янський міськрайонний відділ з питань пробації разом з підобліковими приєдналися до Всеукраїнського суботнику

20170413_09034228 квітня співробітники Слов’янського міськрайонного відділу з питань пробації підтримали ініціативу громадської організації «Let’s do it, Ukraine!» та приєднались до щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Працівники пробації прибирали територію скверу на розі вулиць Шовковична та Університетська. Окопували дерева, прибирали застаріле листя, гілки та сміття, замітали прибудинкові території.

Участь в акціїї дозволила офіцерам пробації не тільки навести лад у сквері, а й поспілкуватись у неформальній обстановці. Кожен співробітник зробив свій внесок у загальну справу. По закінченню маленький сквер було не впізнати.

А також, підоблікові, які відбувають громадські роботи в ТОВ «Цидило и К» виявили бажання приєднатися до акції  та навели порядок на території краєзнавчого музею міста Слов`янська.

Такі акції необхідно проводити постійно, оскільки саме спільна праця згуртовує людей. Всі залишились задоволені собою та результатом спільної праці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Катерина Сердюк, інспектор Слов`янського міськрайонного відділу
з питань пробації Південно – Східного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань  та пробації Міністерства юстиції

 

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: