Слов’янська міська рада шукає начальника відділу

горсовет славянск веснаОголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

  • - освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • - стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;
  • знання української мови;
  • - вміння працювати на комп'ютері;
  • знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та питань, що відносяться до діяльності відділу.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

З 01.01.2017 року всі кандидати, які претендують на зайняття посад в міській раді разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, міська рада, відділ кадрової роботи (2-й поверх, каб. 215), тел. 3-51-22.

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: