Новости налоговой инспекции Славянска: график приема и декларирование 2016

пенсионный налоговаяДекларування 2016!

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що станом на 20.04.2017 до податкової інспекції громадянами подано 394 декларації,  з них 394 задекларували доходи, які підлягають обов'язковому декларуванню. Загальна сума задекларованих громадянами доходів становить 18,9 млн. гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати в бюджет згідно поданих декларацій становить 1,2млн.грн. та військового збору – 0,2 млн.гривень. Крім того,  правом на отримання податкової знижки не скористався жодний громадянин.

Печатка - право, а не обов'язок.

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що 19 квітня в «Голосі України» №71/2017 було опубліковано Закон України від 23.03.2017 р. №1982-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями». Законом передбачено, що суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатки, проте її використання не є обов’язковим. А наявність або відсутність відбитка печатки на документі не створює юридичних наслідків.

Закон набере чинності через три місяці з дня його опублікування, тобто з 20.07.2017 р.

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на 2017 рік

Колодій Ігор Володимирович – начальник Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ходаковська Любов Олексіївна – перший заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен другий та четвертий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Мацука Ольга Нестерівна – заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Стешенко Юрій Володимирович - заступник начальника – начальник Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Український Руслан Валерійович - заступник начальника – начальник Шахтарського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожна перша та третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на 2017 рік

 

Відділ матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури – кожен перший понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Спеціаліст по роботі з персоналом - кожен перший вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Сектор фінансування, бухгалтерського обліку та звітності - кожен другий понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Сектор юридичної роботи – кожен другий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год.

Відділ обслуговування платниківкожен перший четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Спеціаліст з питань організації роботи – кожний другий четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Відділ з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску – кожна третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Сектор інформаційних технологій – кожен третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Відділ моніторингу доходів та обліково-звітних систем -  кожна третя п’ятниця  місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС  у Донецькій області на 2017 рік

 Спеціаліст з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску – кожна третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Спеціаліст  з питань обслуговування платниківкожен перший четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Примітка:

Поштова адреса Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління ДФС у Донецькій області: 84100, м. Слов’янськ, площа Соборна, 3.

Адреса приймалень громадян Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області:

84100, м. Слов’янськ, площа Соборна, 3;

84400, м. Лиман, вул. Пушкіна, 12а.

 Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та посадових осіб структурних підрозділів Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області здійснюється з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45) у телефонному режимі за номерами: 8(06262) 2-31-89, з питань Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - 8 (06261) 2-17-72.

 

Попередній запис на особистий прийом до керівника органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Режим роботи Центрів обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у  Донецькій області

 Понеділок-четвер: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця: з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота: з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Обідня перерва: з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Неділя: вихідний

                                    Слов’янська ОДПІ

На 70% збільшились надходження за спеціальне використання водних об’єктів Донеччини

За перший квартал 2017 року підприємства Донеччини, які у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів понад 45 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, що на 72%, або більш, ніж на 19 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Згідно з розподілом коштів надходження рентної плати за спеціальне використання води формують рівними частинами державний та місцевий бюджети.

На даний час у фіскальній службі Донецької області зареєстровано 6800 таких платників - водокористувачів. Найбільшими бюджетоформуючими платниками регіону є: ПРАТ «ММК ім. Ілліча», ПРАТ «МК «Азовсталь» та Вуглегірська ТЕС ПРАТ «Центренерго».

Підприємства – платники рентної плати за спеціальне використання води обчислюють суму плати наростаючим підсумком з початку року та надають податкові декларації до контролюючих органів за місцем податкової реєстрації.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що граничний термін подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води  за І квартал 2017 року – 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно.

До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води! Податкова декларація за І квартал 2017 року складається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 №927.

 З початку 2017 року більше 4000 найманих працівників Донеччини припинили отримувати «нелегальну» заробітну плату

 Трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем повинні оформлюватись відповідно до норм діючого законодавства. Але на даний час робота без оформлення трудових відносин та «нелегальна» заробітна плата стали невід’ємною складовою ведення бізнесу. Перш за все, роботодавець, який порушує трудове законодавство, повинен розуміти, що насамперед своїми діями позбавляє майбутнього найманих працівників. Саме тому, детінізація трудових відносин є одним з основних напрямів роботи фіскальної служби Донеччини.

Так, за результатами проведених фахівцями відомства заходів з детінізації сфери зайнятості населення у І кварталі 2017 року офіційно працевлаштовані 3015 громадян, які раніше працювали у роботодавців без належного оформлення. Підсумками проведеної роботи є додаткове надходження до бюджету 4,2 млн грн, у тому числі: понад 1,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,2 млн грн єдиного внеску.

Крім того, 997 фізичних осіб залучено до державної реєстрації як суб’єкти підприємницької діяльності, внаслідок чого до бюджету надійшло 0,5 млн гривень.

Протягом перших трьох місяців поточного року вже 324 підприємства підвищили рівень заробітної плати вище за мінімальний (з 01.01.2017 – 3200 грн), за рахунок чого бюджет додатково отримав 1,4 млн грн податків і зборів.

Головне управління ДФС у Донецькій області закликає роботодавців не ігнорувати гарантований рівень мінімальної заробітної плати при нарахуванні та виплаті заробітної плати найманим працівникам. Важливо пам’ятати, що недотримання чинного законодавства з оплати праці – це не тільки можливість наразитись на значні суми штрафних санкцій, але й, перш за все, зневага до найманого працівника та його прав, охоронюваних державою.

 Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються до відмітки в 1 мільярд гривень

 Упродовж  І кварталу 2017 року  митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано 931 млн грн митних платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, надходження зросли на 34% або більше, ніж на 237 млн гривень. Перевиконання митних платежів становить 8%  від доведеного індикативного показника.

Завдяки проведенню постійної неупередженої роботи у напряму контролю чистоти декларування, за січень - березень 2017 року митникам вдалось додатково зарахувати до скарбниці держави понад 6,5 млн гривень.

Але в позитивному тренді щодо збільшення надходжень митних платежів до скарбниці держави, який спостерігається протягом І кварталу 2017 року, є і негативні моменти. Як вже повідомлялось раніше, надходження митних платежів від Донецької митниці ДФС могли б зрости в рази за рахунок митного оформлення товарів, яке на даний час здійснюється суб’єктами господарювання в інших митницях ДФС. Так, сума перерахувань, що сплачені суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в інших митницях ДФС, складає більше 1,7 млрд гривень.

Нагадуємо, що відповідно до започаткованого експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, 50% коштів від перевиконання митницею індикативних надходжень митних платежів до загального фонду держбюджету, Донецька область може витратити на відбудову місцевих доріг регіонального та загальнодержавного значення.

З урахуванням специфіки функціонування підприємств Донецького регіону, основу переліку  бюджетоформуючих товарів у січні - березні 2017 року становлять товари сировинної групи, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної галузей Донецького регіону.

За підсумками роботи у звітному періоді основним бюджетоформуючим товаром по Донецькій митниці ДФС залишається вугілля – 43,7% від загальних перерахувань у держбюджет, або 406,1 млн гривень. Серед інших бюджетоформуючих товарів: інші метали й вироби з них – 108 млн грн, феросплави – 98 млн грн, вогнетривкі матеріали й вироби – 77 млн грн, промислове устаткування й транспорт – 60 млн грн перерахувань до державної казни.

Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами - членами,  упродовж  січня - березня поточного року митницею видано 413 сертифікатів

форми EUR.1, що на 5,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

На Донеччині зросла кількість новостворених юридичних осіб та підприємців

Станом на 01.04.2017 на обліку в органах ДФС Донецької області перебувають 73 879 юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів (далі – юридичні особи) і 115 491 самозайнята особа. У порівнянні з минулим роком кількість юридичних осіб збільшилась на 1 094 (1,5%), кількість самозайнятих осіб зменшилась на  6 054 (5,7 %).

Протягом січня - березня  2017 року у контролюючих органах області взято на облік  408  новостворених юридичних осіб  та  3 382  підприємця. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість новостворених юридичних осіб  збільшилась на 33 (9%),  кількість знов зареєстрованих фізичних осіб – підприємців зросла майже у 2 рази.

За січень - березень поточного року 83 юридичних особи внесли відомості про державну реєстрацію припинення, та 7 934 фізичних осіб – підприємців припинили свою підприємницьку діяльність. Порівняно з аналогічним періодом минулого  року  кількість  ліквідованих юридичних осіб зменшилась у 3,7 рази, в той же час кількість підприємців, державну реєстрацію яких припинено, збільшилась у 4,6 рази.

Станом на 01.04.2017 за даними реєстру платників податку на додану вартість платниками податку зареєстровано 6 904  суб’єкта господарювання, з них 6 348 юридичних осіб та 556 підприємців. Порівняно з аналогічним періодом минулого  року  кількість платників ПДВ скоротилась на  545 (7 %).

За даними реєстру страхувальників станом на 01.04.2017 на обліку в контролюючих органах області перебуває 185 489  платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  Протягом  січня-березня 2017  року зареєстровано 3 662 страхувальника,  у порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість страхувальників  зросла у 2,1 рази.

 На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 400 тисяч гривень ПДВ

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області зупинено спробу відшкодування близько 400 тис. грн незаконно сформованого ПДВ.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене в особливо великих розмірах) встановлено підприємство, посадові особи якого умисно надавали до податкових органів недостовірні відомості про проведення «безтоварних» операцій з суб’єктом підприємницької діяльності з ознаками «фіктивності».

У подальшому вказане підприємство безпідставно заявило до відшкодування з державного бюджету близько 400 тис. грн ПДВ, сформованого за цими операціями.

Тривають слідчі дії.

 ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: