Тиждень фундаментальних дисциплін виявив переможців у ВСП НАУ Слов’янському коледжу НАУ

htmlimage (2)
Одним зі шляхів підвищення інтересу до вивчення фундаментальних дисциплін є добре організована позааудиторна робота, особливе місце в якій належить проведенню предметного тижня, що сприяє розвитку особистісних якостей студентів, зближенню викладача й студента.

htmlimage (1)

Математика, фізика, біологія, хімія, астрономія… «їх пильний сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця, і в безмовне життя дерева. Вони дивляться скрізь, завзято шукають початок життя…»

htmlimage (10)

Метою тижня є розширити знання студентів з цих наук, розвивати інтерес до їх вивчення, виховувати любов до природи. І дивись – з’являться новий Менделєєв, Ломоносов чи Ньютон…

htmlimage (11)
htmlimage (6)

Тиждень фундаментальних наук – це тиждень тісної співпраці викладача та студента. Різноманітні заходи викликають неймовірне захоплення, а також заохочення до вивчення цих предметів. Робота тижня спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку студентів.

htmlimage (12)

htmlimage

Це і виставка – фотоконкурс в секціях: домашні улюбленці «Мій лагідний і ніжний звір», «Математика в природі», «Калейдоскоп фізико – астрономічних  явищ».

htmlimage (3)htmlimage (9)

Правила квесту «Сторінками наук» дозволили студентам проявити свою кмітливість, юнацький азарт і волю до перемоги при проходженні різних головоломок, конкурсів, розгадування ребусів, кросвордів та інших завдань.

htmlimage (13)

Також студенти з радістю і ентузіазмом демонстрували свої таланти під час конкурсу малюнків на асфальті «Загадкові знаки». Їм знадобилась неабияка фантазія математичні символи перетворити в цікаві малюнки.

htmlimage (4)

Один з днів тижня був присвячений проведенню олімпіад з фундаментальних дисциплін: вищої математики, фізики, технічної механіки, хімії та біології.

htmlimage (5)

Апофеозом тижня стала ІІ науково-практична конференція «Наука очима сучасної молоді». Це можливість для ініціативних студентів та їх керівників  продемонструвати свої наукові досягнення та почути критику великої аудиторії, а також знайти однодумців, отримати багато позитивних емоцій та гарно провести час.
htmlimage (7) htmlimage (8)

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: