У Слов’янську 24 квітня запрошують на урочисте відкриття Центру психологічного відновлення «ПРОМИР»

ПРОМИР24 квітня, о 14 годині, біля будівлі Станції юних техніків (вул. Торська, 45) відбудеться урочисте відкриття Центру, в якому діти і дорослі зможуть отримувати комплексну психологічну допомогу в форматі групових занять. У Центрі створено простір для танців, гри на перкусійних інструментах і сенсорна кімната.

Створення такого центру стало можливим в результаті співпраці громадської організації «ПРОМИР» з місцевою владою і міжнародними благодійними організаціями.

Приміщення в будівлі Станції юних техніків надано Слов'янською міською радою, чудовий ремонт, що невпізнанно перетворив кімнати, зроблений організацією Mercy Corps, а кошти на нього були зібрані в Америці з ініціативи Брайана Мілаковскі. В рамках Акції «Папа для України» центр оснащений необхідним обладнанням, меблями і технікою. Завдяки реалізації проекту, спільного з організаціями VNG, PAX і місцевою владою, територія біля входу в будівлю упорядкована, висаджені дерева і чагарники, встановлені сучасні вхідні двері.
Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» відкривається в особливий день.

Саме 24 квітня в 2016 році Папа Римський Франциск оголосив днем збору пожертвувань у всіх європейських католицьких парафіях на надання гуманітарної допомоги громадянам України, які постраждали в конфлікті на сході країни.
Допомога Ватикану в рамках гуманітарного проекту Папи Римського Франциска "Папа для України" надавалася потерпілим в результаті конфлікту на Донбасі адресно, а програми затверджувалися в Ватикані.

ГО «ПРОМИР» запрошує на відкриття Центру психологічного відновлення дорослих і дітей, жителів і гостей міста!

11988304_1639091812999133_3125472568857837493_nГО «ПРОМИР» - це об'єднання професійних практикуючих психологів, які постійно проживають і працюють в Слов’янську з перших днів звільнення міста. Партнерство з Києво-Могилянсьою Академією, ЮНІСЕФ, Mercy Corps, VNG, PAX є важливим для надання ефективної допомоги дітям і дорослим та створення сталої системи кваліфікованої психологічної підтримки постраждалих під час воєнного конфлікту у східному регіоні України.
Докладніше з діяльністю організації можна познайомитися на сайті (www.promir.in.ua) та в соцмережах (групи в ФБ і ВК - ОО «ПРОМИР» - Кризисные психологи в Славянске).
14
0

Эта запись была размещена в рубрики: