Школярі Миколаївки знімають кінострічку про історію рідного міста

IMG_7631 copyУ межах конкурсу малих грантів від  Unicef  і співпраці з командою Жовтий Автобус в ході реалізації проекту «Мотор» група «МЕDI@NNA» Миколаївська ЗОШ№ 3 ініціювала зйомки кінострічки про історію рідного міста Миколаївки.

Значну увагу юні фільммейкери  приділили сценарію, збирали  костюми і реквізит, шукали локації. Провели навіть справжній кастинг!

Kоманда «Жовтого автобусу» – це справжні  чарівники! Юні кіношники  приймали настанови від професiоналів у сферi кiно,  журналiстики, iнших творчих професiй.

Команда «Жовтий автобус» та ініциативна група "MEDI@NNA" продовж чотирьох днів поринали в творчий процес. Розпочата робота над фільмом «Бесконечный квест», в якому будуть чергуватися події періоду заснування Миколаївки з воєнними діями 2014 року.

Глядач разом з героями буде відчувати  страх та ніжність, надію та розчарування, любов до рідного краю, віру в мирне майбутнє. Фільм знаходиться на етапі монтажу, але вже скоро ми зможемо побачити його. Мрія дітей знімати якісне відео стала реальністю.

Дякуємо Unicef, Львівська Освітня Фундація, команді Жовтий автобус, ПІ Теплиця за підтримку й сприяння  інтелектуальному й творчому розвитку дiтей.

IMG_7518 IMG_7520 IMG_7522 IMG_7530 IMG_7533 IMG_7550 copy IMG_7565 copy IMG_7638 copy

Ольга Бакуха,
заступник директора з виховної роботи

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

15
2

Эта запись была размещена в рубрики: