У Слов’янську запрошують на обласний конкурс-виставку робіт «Великодній дивограй»

24 квітня 2017 р. о 15:00 відбудеться відкриття обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй», який було започатковано в 2016 році.

На меті конкурсу-виставки є виявлення обдарованих дітей у різних видах діяльності, удосконалення роботи з естетичного розвитку дітей на кращих традиціях української національної культури. Конкурс надає можливість талановитим дітям проявити свої здібності, обмінятися досвідом, отримати нові враження та радість від творчості.

Для гостей виставки своє мистецтво продемонструють діти з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Донецької області. 
Присутні матимуть змогу  насолодитися  творчістю дітей, які залюбки продемонструють свої роботи. Серед них багато цікавих, оригінальних робіт з точки зору колориту, композиційних рішень та інших засобів розкриття теми Великодня та традиційних українських свят весняного циклу.

Цього року виставка «Великодній дивограй» організована у виставковій залі Центральної бібліотеки м. Слов’янська.

«Великодній дивограй» - це яскраве свято таланту і краси, духовності та віри в майбутнє. 

Захід відбудеться за участю директора департаменту освіти і науки  Донецької обласної державної адміністрації Надії Володимирівни Оксенчук.

Адміністрація Центральної бібліотеки Слов’янська

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: