Повний перелік та адреси аптек Слов’янська, в яких можна отримати ліки за програмою «Доступні ліки»

Як повідомляє офіційний сайт Слов'янської міської ради, в  Слов'янську отримати ліки за програмою «Доступні ліки» можна в наступних аптеках:

2017-04-22_10-21-44

лекарствоОтримати безкоштовні ліки в аптеці можна лише із рецептом від лікаря. У рецепті має бути вказана непатентована назва – МНН, зазначена в Реєстрі лікарських засобів. Зауважимо, є конкретна форма рецепту, в іншому вигляді в аптеках документ не приймуть.

Без рецепта ліки за програмою «Доступні ліки» отримати неможливо. На кожен призначений лікарем препарат має бути виписаний окремий рецепт. Пацієнт отримує препарат за рецептом в аптечному закладі, що бере участь у програмі «Доступні ліки» і має при вході відповідну інформаційну наліпку з написом «Аптека – учасниця програми «Доступні ліки».

Пацієнту в аптечному закладі можуть запропонувати декілька торгових марок, які містять зазначений в рецепті лікарський засіб. Пацієнт вирішує, яку торгову марку придбати. Якщо він обирає препарат з найменшою вартістю, то отримує його безкоштовно. Якщо більш дорогий - доплачує фактичну різницю у ціні. Якщо безкоштовні ліки в аптеці закінчились, пацієнт може: зачекати, поки ліки надійдуть в аптеку, звернутись в іншу аптеку, обрати іншу торгову марку та доплатити різницю.

Перелік міжнародних непатентованих ліків, які можна отримати в аптеках безкоштовно або з доплатою:

2017-04-22_10-21-31

4
5

Эта запись была размещена в рубрики: