У Лиманському районі прокуратура виявила факт незаконного використання землі власниками бази відпочинку

прокуратура славянскСлов’янською  місцевою прокуратурою виявлено факт самовільного захоплення земельної ділянки поблизу с. Щурове Лиманського району.

Так, в ході вивчення стану дотримання законодавства у сфері земельних відносин між органами місцевого самоврядування і орендарями землі, прокуратура встановила, що у квітні 2012 року Краснолиманська міська рада та товариство з обмеженою відповідальністю уклали договір оренди земельної ділянки, який через 8 місяців було розірвано внаслідок систематичного невиконання орендарем договірних обов’язків.

Проте, наразі з’ясувалось, що вказана ділянка незаконно використовується фізичною особою в господарських цілях - як база відпочинку.

Відомості про вказаний факт внесені прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) КК України.

На даний час кримінальне провадження скеровано до Лиманського ВП Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області для проведення досудового розслідування.

Вирішується питання про направлення до суду позову про звільнення земельної ділянки та стягнення на користь держави шкоди, завданої незаконним використанням землі.

Прес-служба прокуратури Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: