Слов’янський енергобудівний технікум 22 квітня запрошує абітурієнтів на День Відкритих дверей

энергостроительный техникум (2)Дорогі абітурієнти! Перед Вами стоїть непростий вибір : де отримати освіту? Слов'янський енергобудівний технікум запрошує Вас на День Відкритих дверей, який відбудеться 22 квітня о 10 годині.

Технікум пропонує сучасні спеціальності, які користуються попитом . Ми готуємо електриків, енергетиків та будівельників.

Випускники технікуму отримують документи про освіту державного зразка - атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста. Навчальним закладом укладені угоди з провідними вищими навчальними закладами освіти України.

Навчання в технікумі БЕЗКОШТОВНЕ, студенти отримують стипендії.

Слов'янський енергобудівний технікум - це по справжньому демократичний заклад освіти, в якому панує творчість, атмосфера навчання, співпраця викладачів та студентів.

Навчальний заклад має зручне територіальне розташування : в центрі міста, на території - сучасна бібліотека, спортивні секції, затишний гуртожиток.

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В СЛОВ'ЯНСЬКОМУ ЕНЕРГОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ!

Адреса: м. Слов’янськ, вул. Вчительська (Калініна), 40.

Тел.: 2-45-72, 0669364585, 0963295371.

Сайт:  www.sebt.dn.ua.

Для вступу на основі повної загальної середньої освіти (на базі 11 класів)– у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років;

Сертифікати з загальноосвітніх предметів а саме: українська мова та література, математика.

 

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: