«Спільними зусиллями змінемо на краще економічну карту Донецької області» – Павло Жебрівський

жеб

14 квітня у Краматорську за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського відбулось підписання Меморандуму про співробітництво у сфері сприяння розвитку малого і середнього підприємництва між Донецькою облдержадміністрацією та Публічним акціонерним товариством Комерційний банк «Приватбанк».

Підписання Меморандуму сприятиме розширенню доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів, здешевленню кредитів, залучених суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів, шляхом реалізації на конкурсних засадах механізму часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за залученими кредитами. Також Меморандум закріплює фінансування грантів для створення нового бізнесу.

«Наразі є домовленості з Польщею, Чехією та Литвою щодо стажування наших майбутніх підприємців. Цей Меморандум дозволить їм спростити залучення додаткового фінансування у вигляді кредитів за адекватними процентними ставками. Спільними зусиллями ми змінимо на краще економічну карту Донецької області», – заявив Павло Жебрівський.

В обласному бюджеті на 2017 рік на часткову компенсацію  відсоткових ставок за залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва кредитами передбачено 10,5 млн.грн. Ще 140 мнл.грн. закладено для фінансування грантових проектів створення малого бізнесу. Підписання Меморандуму про співробітництво з ПАТ КБ «Приватбанк» надасть можливості розширити кількість потенційних учасників, які зможуть отримати компенсацію відсоткових ставок за залученими ними кредитами.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
0
Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Украина и мир, Обзоры, БИЗНЕС КЛУБ. [Постоянная ссылка].

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid