Он-лайн платформи для професійного саморозвитку: пропозиції Слов’янського міського центра зайнятості

ноутбукСучасне суспільство дедалі більше набуває ознак інформаційного, в якому головними результатами виробництва є інформація і знання. В інформаційному суспільстві знання перетворюються на найважливіший фактор  розвитку. У зв’язку з цим вимоги сучасності до освіти, обсягу й рівня знань студента, фахівця, шукача роботи помітно змінилися і продовжують змінюватися. Вони потребують нового рівня освіти й нових підходів до організації навчання, що в подальшому може стати основою для вдалого працевлаштування та підґрунтям для кар’єрного росту.

Навчання може приносити багато радості і не повинно бути важким. У сучасному світі Інтернет-технологій існують методи, які ефективно прискорюють процес пізнання, оволодіння новими навичками та вміннями, розкривають світ знань у якісно новому форматі, а саме – он-лайн платформи.

Слов’янський міський центр зайнятості пропонує Вам ознайомитись з найбільш інформаційними платформами, які допоможуть розширити свої знання у різних напрямках.

Prometheus-https://prometheus.org.ua/

Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (в т.ч. бізнес).

Мета - безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим.

«Твій бізнес крок до успіху» - https://stepto.com.ua/

Освітній портал безкоштовного онлайн-навчання основам підприємницької діяльності населення України.

Мета - формування бізнес мислення та активізація підприємницьких ініціатив.

SABIT - https://www.sabitprogram.org/, https://traid.gov/ sabit/

Спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажування Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців.

Мета - підтримка підприємницької ініціативи.

Спільнокошт - https://biggggidea.com/

Спільнокошт або фінансування від спільноти (англ. crowd funding) - це колективне зусилля людей, які об'єднують свої фінансові можливості для підтримки творчих та підприємницьких задумів інших людей.

Мета - знайти стартовий капітал для соціального бізнесу, гроші на розробку винаходу, зйомку фільму та інше. 

Сподіваємось, що всі ваші питання, ідеї, побажання будуть реалізовані, в тому числі, і за допомогою інформаційних платформ.

Діана Дроздова, спеціаліст з профорієнтації
Слов’янського міського центру зайнятості

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: