Співпраця, завдяки якій виграють усі: ПП “КВП Українка” дякує Слов’янський центр зайнятості за підбір кадрів

КВП УкраїнкаНаше підприємство,  ПП "КВП Українка" давно і плідно співпрацює зі Слов’янським міським центром зайнятості. З початку свого створення - грудня 2012 року, взаємовигідні відносини з центром зайнятості допомагали нам вирішувати питання з підбору кадрів.

За ці роки ми скористалися різними видами послуг, які надає служба зайнятості, а саме: на наше конкретне замовлення було навчено безробітних, проведення стажування безробітних безпосередньо на робочих місцях з подальшим працевлаштуванням.

Також міський центр зайнятості проводить для роботодавців різноманітні інформаційні семінари, ділові зустрічі, під час яких ми маємо можливість отримати чимало корисної інформації, зокрема, з питань чинного законодавства про зайнятість, використання праці різних категорій населення, підбір персоналу та ін.

14364661_1536088589738423_8103518528224664851_nНаше підприємство одним з перших в місті скористалися компенсацією фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. Протягом 2013 – 2016  років на новостворені робочі місця на нашому підприємстві працевлаштовано 6 осіб за професіями швачка, бухгалтер, підсобний робітник, прасувальник.  В кінці серпня за сприяння служби зайнятості ми провили on-line - співбесіду з трьома претендентами на вільні робочі місця, як результат – 1 особа виявила бажання працювати на посаді «комірник».

Ця послуга дала нам можливість заощадити власні кошти та розвивати бізнес. На нашу думку, компенсація витрат в розмірі єдиного внеску є стимулом для створення нових робочих місць, що в свою чергу сприяє забезпеченню місцевих жителів роботою і підвищенню рівня їх добробуту.

Ми вдячні своєму соціальному партнеру – Слов’янському міському центру зайнятості за допомогу, увагу, їх професіоналізм і співпрацю, завдяки якій виграють усі.

Римма Коновалова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Слов'янського міського центру зайнятості 

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: