Напередодні Великодня відновлено під’їзні шляхи до Святогірської Лаври, Миколо-Василівського монастиря та до Храму Різдва Пресвятої Богородиці

2До пасхальних свят, у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», дорожниками виконано роботи з благоустрою та санітарного очищення територій, прилеглих до автошляхів, що ведуть до духовних фортець Донеччини.     

Силами облавтодору здійснено комплекс заходів із покращення експлуатаційного та санітарного стану, а також естетичного вигляду автошляху загального користування державного значення Т-05-21 Від а/д /М-03/ – під'їзд до м. Святогірська.

На автодорозі, що веде до перлини Донецької області – Свято-Успенської Святогірської Лаври – шляховики ліквідували ямковість, поновили дорожню розмітку пішохідних переходів, очистили проїзну частину від наносного ґрунту тощо.

Також роботи з експлуатаційного утримання та благоустрою територій виконано на автодорогах загального користування державного значення:

  • - Т-05-09 Велика Новосілка – Амвросіївка, на під’їзді до Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря (Волноваський район, с. Микільське);
  • - Т-05-04 Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка, на під’їзді до Храму Різдва Пресвятої Богородиці (Покровський район, смт Новоекономічне).

Загалом, під час робіт із відновлення автодоріг до православних обителей ліквідовано близько 400 м2 ямковості, замінено 10 дорожніх знаків 5.35.1/5.35.2 «Пішохідний перехід» та поновлено дорожню розмітку 9 пішохідних переходів 1.14.1 «Позначення нерегульованого пішохідного переходу».

На фото: Роботи з ліквідації ямковості, очищення проїзної частини від наносного ґрунту, поновлення дорожньої розмітки,  а/д Т-05-21 Від а/д /М-03/ – під'їзд до м. Святогірська, с. Богородичне​​​​​​, Слов'янський район​​​​. 

4 Фото 1 Фото 3

Прес-служба САД у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: