Слов’янські лігівці відвідали майтер – класс з гри на джембе. Фото

Волонтери з громадської організації «Рух Етнодрайв» Роман Кандибур та Олександр Мазур прибули з міста Дніпропетровська, аби занурити мешканців Слов'янська в звуки барабанів джембе.

Дивовижна подія відбулася днями в приміщенні ГО ”ПРОМИР”. Першими  пощастило відвідати майстер-клас гри на барабанах під назвою “Барабанне коло” учасникам «Ліги майбутніх поліцейських», які з задоволенням відгукнулись на запрошення організаторів заходу.

В наш час барабанна ритмотерапія стає більш популярною і в Україні, так як допомагає позбутися від стресу. Барабан-це ритм, а ритм для людини-це життя!

Також такі зустрічі об'єднують. Під час гри у людини з'являється можливість не тільки засвоїти ази барабанного мистецтва, а й розслабитися, відволіктися та відпочити.

Учасники Ліги проявили себе як злагоджена команда, підтримуючи один одного, вони грали в унісон, а також спробували себе і в якості диригентів.

Це було щось неймовірне, дуже вдячні нашим друзям з “ПРОМИР” за можливість побувати на такому цікавому заході,”- поділився своїми враженнями Кирило Новосельцев.

DSC05457 DSC05462 DSC05475 DSC05478 DSC05485DSC05503DSC05523

 

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: