У Слов’янську грали в комічний футбол. Фото

Комический_футбол_620 лютого у спортивному залі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» сумісно з КЗ «Центр культури та довкілля» був проведений цікавий, веселий та захоплюючий захід «Комічний футбол».

Основна мета заходу -  в ігровій формі долучити маленьких слов’янців до занять футболом та спортом.

На полі зустрілися команди «Супер бутси» (вихованці відділення футболу КПНЗ «Міська КДЮСШ») та «Мультяшки» (актори КЗ «Центр культури та довкілля»), останні були одягнені у лялькові яскраві костюми.

Вболівати за гравців були запрошені молодші школярі загальноосвітніх шкіл № 11 та 19.

На початку заходу ведуча провела жваву розминку для маленьких глядачів, а потім, власне, і розпочалася весела та насичена позитивними емоціями гра, яка проходила під бурхливі оплески маленьких вболівальників.

За результатами «поєдинку» перемогу з рахунком 7:5 у розіграші після матчевих пенальті отримала команда футболістів міської КДЮСШ.

По завершенню заходу учні загальноосвітніх шкіл № 11 та 19 отримали від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту і КПНЗ «Міська КДЮСШ» сувеніри, солодкі подарунки та футбольні м’ячі.

Також всі охочі мали змогу сфотографуватися на пам’ять з улюбленими «мультяшними» героями.

Комический_футбол_1 Комический_футбол_2 Комический_футбол_3 Комический_футбол_4 Комический_футбол_5 Комический_футбол_7 Комический_футбол_8 Комический_футбол_9

 

9
0

Эта запись была размещена в рубрики: