У Слов’янському районі педагоги та учні Билбасівської школи залучилися до відзначення Дня Соборності України

DSCN5812
З нагоди відзначення Дня Соборності України педагоги та учні Билбасівської ЗОШ І-ІІ ступенів впродовж тижня громадянського виховання, який пройшов під гаслом «Україна – єдина країна!»  активно залучилися до  урочистих тематичних заходів.

Конкурс малюнків «Намалюй Україну», виставка плакатів «Україна – єдина країна», усні журнали, виховні години - були присвячені  ідеї зміцнення державності нашої Батьківщини. Яскравим завершенням тижня стала участь школи у Всеукраїнській акції «Ланцюг єднання» – створення символічного «живого ланцюга», що уособлює єдність українського народу.

Сьогодні ідея соборності та свободи постає з новою нагальністю і є надзвичайно актуальною. Цей день не тільки нагадує нам про об’єднання східних і західних українських земель, а й наказує бути разом у діях, думках, переконаннях, щоб не втратити рідну Вкраїну. Лише згуртованість дає силу єдиній нації. Ми говоримо різними мовами. У кожного є свої традиції й духовні цінності, своя історія і свої герої. Ми – різні, але всі ми – українці!

Єднаймося, бо ми того варті!

DSCN5779 DSCN5782 DSCN5783

Олена Ігнатенко, педагог-організатор
Билбасівської ЗОШ І-ІІ ступенів

10
0

Эта запись была размещена в рубрики: