Підприємцям Слов’янська пропонують грошові гранти. Як отримати

Шановні підприємці міста Слов’янськ! 

деньгиДоводимо до Вашого відома, що на території Донецької області Чеська неурядова організація «Людина в біді» (People in need) оголосила про початок прийому заявок на отримання грошових грантів у рамках проекту «Стимулювання створення нових робочих місць для ВПО» (далі - Проект), повідомляє офіційний сайт Слов'янської міської ради.

Даний проект створений з метою стимулювання чинного малого і середнього бізнесу, що має потенціал до розширення і створення нових робочих місць для громадян України, що мають статус внутрішньо переміщеної особи і постійно проживають на території Донецької області.

Гранти надаються на умовах спільного фінансування – одержувач гранту зобов’язаний попередньо інвестувати в розвиток свого бізнесу власні кошти, в розмірі не менше 40% від суми гранту. Максимальна сума гранту визначається кількістю створюваних бізнесом робочих місць: не більше 38 000 гривень для створення 1 робочого місця і становить 152 000 гривень (тобто не більше 4 робочих місць).

З умовами участі у проекті, формою заявки і отримання гранту для створення робочих місць можна ознайомитись за наступним посиланням. 

Відділ економіки просить Вас проінформувати до 15.02.2017 року щодо участі у проекті.

Інформацію просимо надати на електронну адресу: econom@slavrada.gov.ua або за телефоном «Гарячої лінії» (06262) 3-41-31, або за телефоном (06262) 2-47-95.

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: