Дієва допомога підприємцям: у Слов’янську відбулась зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива»

???????????????????????????????18 січня 2017 року в Слов’янському міському центрі зайнятості відбулась друга зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива», який був організований з метою формування сприятливих умов для реалізації підприємницьких ідей і бізнес-проектів.

В якості консультантів були запрошені спеціалісти Слов’янської ОДПІ, відділу Держгеокадастру та управління архітектури та містобудування міської ради, відділу Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Слов’янського об’єднаного управління ПФУ Донецької області, виконавчих дирекцій фондів соціального страхування, нотаріальної контори, фахівці, які надають послуги з бухгалтерського обліку. На численні прохання підприємців у заході взяли участь спеціалісти Управління соціального захисту населення міської ради.

Підприємці та ті, хто планує ними стати, мали змогу за короткий час поспілкуватись із фахівцями з різних галузей та отримати консультації з усіх проблемних питань.

Захід відвідали понад 30 фізичних осіб-підприємців. Вони висловили подяку спеціалістам центру зайнятості за можливість отримати дієву допомогу, не витрачаючи зайвого часу.

Наступна зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива» відбудеться в лютому поточного року.

Організатори простору запрошують всіх, хто бажає отримати консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності, відвідати цей захід.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? DSC01301 IMG_0107 IMG_0113

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: