Будуємо разом соборну державу: ток-шоу присвячене соборності відбулось у центральній бібліотеці Словянська

IMG_0709
17 січня 2017 року в Центральній бібліотеці відбувся захід до Дня Соборності України «Будуємо разом соборну державу», який пройшов у форматі ток-шоу.

Для живого спілкування на захід запросили активну громаду міста та «Гарячу сімку» з представників слов’янської влади, депутатського корпусу, військових, нової патрульної поліції та громадськості. З перших вуст присутні почули про перемоги та досягнення 2016 року.

IMG_0701 IMG_0706
Протягом трьох годин учасники зустрічи руйнували стереотипи щодо активності громади та відповідальності усіх владних структур. Шляхом запитань дослідили такі актуальні проблеми як мотивацію і готовність військових захищати кордони України, ініціативи депутатів, реформи, які відбуваються в лавах нової патрульної поліції, а також вплив громади міста на рішення влади та довіру один до одного.

IMG_0720
Запрошені на захід були ініціативними та енергійними учасниками процесу розбудови нової України, реформ, збереження незалежності та соборності України. На питання, які ставились на ток-шоу учасники отримували щирі відповіді, об’єктивні оцінки та конструктивні поради. Вони стосувались різних аспектів міського життя - встановлення МАФів, роботи світлофорів, ремонта доріг, роботи депутатів у міській раді, питаннь реформ поліції та взаємодії всіх присутніх для успішного розвитку міста.

Артем Івченко, заступник командира батальйону по роботі з особовим складом в/ч 3035 Нацгвардії України розповів про мотивацію і участь гвардійців в бойових діях та забезпеченні правопорядку в місті. 16129795_395252777474536_1812501739_oГромада цікавилась питанням забезпечення дошкільної та початкової освіти українською мовою, питанням досі незареєстрованої Громадської ради Слов’янська, питанням недостатньої боротьби з гральним бізнесом.

Дуже активно включалась до дискусії молодь з МО «Ліга майбутніх поліцейських». Майже всім була цікава тема безпеки на дорогах і роботи нової патрульної поліції. Було багато нарікань на адресу патрульних, але після обговорення, все ж таки дійшли висновку, що це проблема не тільки патрульних, а і самих громадян, які 16130150_395251570807990_261515355_oне завжди коректні на дорогах і в спілкуванні з патрульними поліцейськими. Олексій Савченко та Дар’я Семібратова відмітили, що всього лише 12 екіпажів працює у містах Слов’янськ (5) і Краматорськ (7) і, не зважаючи на це, тільки за дев’ять місяців роботи патрульної поліції було здійснено близько 40 000 виїздів на виклики громадян Слов’янська і Краматорська.

Ось як прокоментував цю подію один з учасників заходу, міський активіст Олександр Беліменко: "Сьогодні Слов’янська бібліотека з’явилася перед нами в новому і незвичному амплуа. Хоча, мабуть, незвичним це могло б здатися у минулому столітті. В нинішньому - ми вже нарешті почали сприймати новий зміст "старих" речей із зацікавленістю. Тимчасом на бібліотечному майданчику зустрілись у форматі ток-шоу представники влади і активної частини громади. Все відбувалося по-справжньому. Були ведучі, були спікери й глядачі. І головне - була дискусія. Та навіть і не це має бути на першому місці. Тільки коли після таких круглих столів розпочнеться реалізація та втілення ідей, які обговорювалися, тоді можна з впевненістю казати, що цей день був прожитий недаремно. Разом із цим, така робота потребує особистої участі і відповідальності кожного з мільойнів, хто вважає себе громадянином України."

IMG_0722IMG_0705
У «Гарячій шістці», що відповідала на питання були: Юрій Підлісний, заступник міського голови Слов’янської міської ради, Дмитро Кочуков, депутат міської ради, фракція «Самопоміч», Олексій Савченко, заступник командира батальйону Управління патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ, Дар’я Семібратова, інспектор патрульної поліції Управління патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ, Артем Івченко, заступник командира батальону по работі з особовим складом військової частини 3035 Національної гвардії України, Олександр Беліменко, представник Громадської організації «Гуртом Слов’янськ». На зустріч не зміг прийти член депутатської фракції "Наш Край" Олексій Яковленко, тому питання стану та розвитку Слов'янського курорту обговорити не вдалося.

IMG_0726

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: