У Слов’янську відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо

Дзюдо_414 січня в Слов’янську відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002, 2006-2007 років народження.

Це були перші старти такого рівня з цього виду спорту в новому році. Змагання стали відбірковими до чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 18 років.

У боротьбі за право стати переможцями взяли участь 178 спортсменів, серед яких були 35 дівчат та 143 юнаки. Вони представляли 7 міст (Маріуполь, Мирноград, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Лиман, Бахмут), Мангушський, Слов’янський, Бахмутський, Нікольський райони Донецької області та місто Рубіжне Луганської області.

Перед початком змагань спортсменів та гостей привітали заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради Олександр Міщенко, президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

У загальному заліку чемпіонату Донецької області команда Лиману посіла перше місце, Краматорська – друге, Слов’янська – третє.

Переможці та призери змагань відзначені грамотами та кубками управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Дзюдо_1 Дзюдо_2 Дзюдо_5 Дзюдо_6 Дзюдо_7 Дзюдо_8

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: