Проект продовжується: До парку “Шовковичний” в Слов’янську надходить обладняння і матеріали від USAID

8efd23fc7f39

Незважаючи на те, що роботи з запланованого спільним проектом міста та USAID будівництва спортивного, танцювального та дитячого майданчиків в парку "Шовковичний" знову відтерміновуєтья, до парку продовжують надходити необхідні матеріали та обладнання від Агентcтва США з міжнародного розвитку (USAID), що продовжує фінаново підтримувати в Слов'яньку не тільки проект з відродження парку "Шовковичний", а і ще низки важливих об'єктів культурної та соціальної інфраструктури.

Цього разу від організації UCBI/USAID, до парку надійшов черговий вантаж - листи для обшивки вхідних колон парку, що за задумом архітекторів з організації "Місто-Сад" мають підсвічуватися в темний час доби.

958af5509f00

Загальна вага наданого американською стороною добродійного вантажу склала близько 1,5 тони. Тому у розвантаженні цих матеріалів на благо парку "Шовковичний" зголосилися допомогти волонтери МГО "Сокіл", організатори пейнтбольного майданчику, що від вересня почав постійно діяти в парку, а також волонтери від будмаркету "Євростандарт".

d792e078f14c

Тому, поки керівництво міста вирішує проблему основного будівництва, на яке віділено з міського бюджету понад 3 мільйони гривень, опікуватися парком продовжують волонтери.

В цьому контексті, звертаюся до всіх з пропозицією посильно долучатися до питання відрождження парку, як нашого спільного універсального культурного простору для комфортного відпочинку.

da3cd9899914

Організація "Місто-Сад" розробила концепцію друзів парку "Шовковичний", з якою я прошу всіх ознайомитися на сайті організації. Цоього разу Ви маєте можливість допомогти придбати для парку нові лавочки та отримати посвідчення друга парку друга нашого культурного протору, який розвиваєтья.

dfb2e20c4d37

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: