Будуємо разом соборну державу: захід до Дня Соборності у бібліотеці Слов’янська

соборность
17 січня 2017 року о 13 годині в Центральній бібліотеці відбудеться захід до Дня Соборності України «Будуємо разом соборну державу», який буде проходити у форматі ток-шоу.

Для живого спілкування на захід запрошена активна громада міста та «Гаряча сімка» з представників слов’янської влади, депутатського корпусу, військових, нової патрульної поліції та громадської організації. З перших вуст почуємо про перемоги та досягнення 2016 року.

Протягом двох годин будемо руйнувати стереотипи щодо активності громади та відповідальності усіх владних структур. Шляхом запитань дослідимо такі актуальні проблеми як мотивацію і готовність військових захищати кордони України, ініціативи депутатів, реформи, які відбуваються в лавах нової патрульної поліції, майбутнє Слов’янського курорту, вплив громади міста на рішення влади та довіру один до одного. Запрошені на захід є ініціативними та енергійними учасниками процесу розбудови нової України, реформ, збереження незалежності та соборності України.

На питання, які будуть поставлені на ток-шоу, надіємося, будуть щирі відповіді, об’єктивні оцінки та конструктивні поради.

«Гаряча сімка»:  Юрій Підлісний, заступник міського голови Слов’янської міської ради; Дмитро Кочуков, депутат міської ради, фракція «Самопоміч»; Олексій Яковленко, депутат міської ради, фракція «Наш край»;  Олексій Савченко, заступник командира батальйону Управління патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ; Дар’я Семібратова, інспектор патрульної поліції Управління патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ; Олег Фомін, заступник командира військової частини 3035 Національної гвардії України; Олександр Беліменко, представник Громадської організації «Гуртом Слов’янськ».

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: