Новости налоговой инспекции Славянска: за прошлый год собрано налогов в 1,7 раз больше чем в 2015-м

налоговая СлавянскСлов’янська ОДПІ: 1 222,4 мільйонів гривень податків сплатили платники до бюджетів усіх рівнів за січень - грудень 2016 року

  Це в 1,7 разів більш ніж за аналогічний період минулого року и становить 502,7 млн. гривень.

Зокрема, Державний бюджет отримав 466,1 млн. гривень, а до місцевого бюджету надійшло 756,3 млн. грн., завдання виконано на 117,6%, додатково отримано 182,9 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення місцевої скарбниці є податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок.

Так, за 2016 року платники сплатили 625,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 97,8 млн. гривень більше встановленого завдання, або на 18,5%.

Від фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, бюджет отримав 33,6 млн. гривень. Це на 12,7 млн. гривень, або в 1,6 рази більше ніж за аналогічний період минулого року.

Юридичні особи - платники єдиного податку 3 групи сплатили 8,3 млн. гривень єдиного податку, а платники 4 групи – 13,2 млн. гривень. В цілому місцевий бюджет Слов’янщини отримав на 21,2 млн. гривень єдиного податку більше ніж у минулому році, або на 62,7%.

За грудень 2016 року до зведеного бюджету України платники Слов’янської ОДПІ сплатили понад 117,9 млн. гривень, що більше надходжень минулого року на
40,8 млн. гривень.

Позитивні результати досягнуті завдяки сумлінності платників податків та активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади.

Актуально для платників податків!

  Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що для безкоштовного отримання на електронну адресу повідомлень про зміни у законодавстві з питань оподаткування, єдиного внеску на загальнообов’язкове держа- вне соціальне страхування чи митному законодавстві необхідно направити електронний лист на електронну адресу idd@sfs.gov.ua з обов’язковим зазначенням у полі «Тема»: 6011.

Про це повідомила Державна фіскальна служба України на офіційному веб-порталі (електронний сервіс «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», розділ «Необхідно знати»).

 З початку 2017 року на веб-порталі ДФС запрацювала альтернативна версія для людей з вадами зору та слуху

 Наразі сервіс працює в тестовому режимі. Для переходу до альтернативної версії для людей з особливими потребами на головній сторінці порталу розміщено відповідне гіпертекстове посилання.

Складається сервіс з трьох підсистем.

Перша – це версія для людей з вадами зору. Користувач має можливість збільшувати розмір літер тексту та обирати кольорові пари для літер та фону (синій-білий, чорний-білий). При цьому розмір шрифту тексту, за винятком титрів, змінюється в межах до 200 відсотків, а візуальне представлення тексту має коефіцієнт контрастності не менше 5:1.

Друга підсистема розрахована для людей з вадами слуху. Так, в кожну сторінку сайту інтегровано звукові файли, які відтворюватимуть інформацію вказаних сторінок у вигляді синтезованого голосу для сприйняття користувачами Internet на слух.

Третя підсистема – це блок текстового відображення звукової інформації, який дозволятиме адміністраторам Сервісу, відповідно до прав доступу, публікувати стенограми матеріалів підрозділу веб-порталу ДФС «Медіа-центр-Відеогалерея».

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!

 Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.

Таким чином, для безперешкодного та комфортного отримання послуг ЕЦП просимо не відкладати візит до представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на кінець звітного періоду.

Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

Сектор організації роботи Слов’янської ОДПІ

На 2 мільярда гривень збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від мешканців Донеччини

 Понад 7 мільярдів гривень перерахували платники Донеччини до зведеного бюджету країни з початку 2016 року, що на 2 мільярда гривень або на 42% більше показників 2015 року. Податок на доходи фізичних осіб залишається одним з основних бюджетоутворюючих елементів, на нього припадає понад 50% від усіх перерахувань суб’єктів господарювання області.

Так, у 2016 році місцеві бюджети отримали понад 4,5 млрд грн цього податку, що становить більше 60% від загальних надходжень місцевих скарбниць. За рахунок цих коштів фінансуються заходи держави у соціальній сфері.

Натомість надходження до державного бюджету склали понад 2,5 млрд грн, що удвічі перевищує показники 2015 року.

Значне підвищенні рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджетів всіх рівнів зумовлено перед усім завдяки постійній роботі фахівців фіскальної служби Донеччини з питань легалізації трудових відносин, проведенню комплексу контрольно-перевірочних заходів, спрямованих на забезпечення державних соціальних гарантій для громадян.

У зв’язку з підвищення 1 січня 2017 року рівня мінімальної заробітної плати до 3200 грн, Головне управління ДФС у Донецькій області закликає роботодавців і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки перед найманими працівниками.

 На Донеччині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2017», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) припинено злочинну діяльність, пов'язану з незаконним  виробництвом фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на потужностях підпільного цеху з подальшою реалізацією фальсифікату через торгівельну мережу  на території області.

За результатами проведених обшуків на місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату співробітниками податкової міліції було вилучено 867 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв  на суму 167 тис. гривень.  

Слідство триває.

 За підсумками 2016 року бізнес Донеччини перерахував до бюджетів понад 13 мільярдів гривень

 За результатами роботи Головного управління ДФС у Донецькій області за 2016 рік до Зведеного бюджету країни від сплати податків та зборів надійшло понад 13 млрд грн, що на 3,5 млрд грн перевищує показники 2015 року.

Відповідно до розподілу коштів більше половини від загальної суми надходжень, а саме 56%, перераховано до місцевих бюджетів регіону. Цьогоріч місцеві громади отримали 7,4 млрд грн, що майже на 1,8 млрд грн більше, ніж у 2015 році. Додаткові кошти, які надходять на рахунки місцевих громад, спрямовуються на поліпшення соціальних умов мешканців регіону. Ріст показників відбувся завдяки плідній співпраці фіскальної служби з органами місцевого самоврядування  Донеччини.

До Державного бюджету України з початку звітного року суб’єкти господарювання Донецької області спрямували 5,7 млрд грн, що на 40%  або на           1 млрд 680 млн грн  більше, ніж за дванадцять місяців 2015 року. Суттєвому приросту надходжень сприяло функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, зменшення навантаження на фонд заробітної плати роботодавців та постійне вдосконалення електронних сервісів ДФС, що сприяє спрощенню ведення бізнесу. Але досягти таких показників без сумлінного ставлення платників податків до свого конституційного обов’язку було б неможливо.

Впродовж 2016 року основні бюджетоутворюючі джерела залишились незмінними:

56% - податок на доходи фізичних осіб (7496 млн грн);

12% - податок на додану вартість (1578 млн грн);

9,5% - екологічний податок (1259 млн грн);

5,5% - плата за землю (726 млн грн).

1,2 мільярда гривень еко-податку сплатили підприємства Донеччини за екологічну безпеку регіону

 У 2016 році підприємства Донеччини сплатили 1 мільярд 259 мільйонів гривень екологічного податку, що в 3,7 рази перевищує надходження екологічного податку 2015 року. Сплачуючи еко-податок, підприємства частково компенсують негативний вплив на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, які виникають у процесі ведення господарської діяльності.

Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля у 2016 році місцеві скарбниці отримали понад мільярд гривень від сплати екологічного податку, що є вагомим джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. До державного бюджету надійшло понад 250 млн гривень.

За підсумками 2016 року середньомісячні надходження екологічного податку до бюджетів від підприємств області склали майже 105 млн гривень.

Вплив сучасного виробництва на природне середовище є неминучим, тому підприємства Донецького регіону, сумлінно дбаючи про екологічну безпеку та збереженні довкілля,  впроваджують у виробничі процеси нові технології, які дозволять мінімізувати вплив забруднюючих речовин на навколишнє середовище.

ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: