Донецька область готується до протидії африканській чумі

У Донецькій області затвердили план заходів, покликаних не допустити поширення африканської чуми свиней. Наразі найближчий осередок захворювання знаходиться у Луганській області.

DSC01316-555x369Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було розглянуто ряд питань з профілактики та якнайшвидшого усунення осередків захворювання, повідомляє dn.gov.ua.

Комісія працювала під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Владислава Лаврика.

Для запобігання розповсюдження хвороби у спільних акціях будуть задіяні органи державної та місцевої влади, представники Національної поліції та ДСНС, працівники лісових господарств, власники ферм.

Значна увага буде приділятися інформуванню населення про шляхи зараження свиней та великої рогатої худоби. Також планується підвищити рівень якості аналізу м’яса на ринках та покращити санітарні показники на підприємствах, що вирощують тварин.

Читайте: Африканская чума свиней рядом с нами: в Славянске полиция изымает мясо и сало в местах стихийной торговли

мясо на улицеУ 2017 році буде проведено низку заходів з підготовки до ліквідації осередків захворювань на африканську чуму. Буде придбано спеціальний інвентар та розроблено механізми усунення наслідків спалахів інфекції.

Владислав Лаврик зазначив, що також важливо розробити механізм грошової компенсації фермерам за знищену худобу, посилити контроль за популяцією диких кабанів.

За результатами засідання комісії усі структури отримали вказівки щодо подальшої роботи з протидії поширенню африканської чуми свиней.

Читайте: В Славянске полиция принимает защитные меры по недопущению распространения африканской чумы на территорию Донетчины

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: