У Слов’янську відбулася виїзна нарада у вузловій лікарні

110117_111 січня заступник міського голови Юрій Підлісний провів виїзну нараду в КЛПЗ «Вузлова лікарня м. Слов’янська».

На нараді були присутні начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим, головний лікар Станіслав Ставнічий та представник підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи у лікарні, повідомляє  офіційний сайт Слов’янської міської ради.

Вони оглянули перший поверх будівлі, де будівельники ремонтують приміщення стаціонарного відділення та намітили завдання на найближчий час.

110117_12Нагадуємо, що на реалізацію проекту «Капітальний ремонт стаціонарного корпусу КЛПЗ «Вузлова лікарня» з міського бюджету в 2016 році було виділено 1,5 млн. грн.

З 1 квітня 2016 року на базі вузлової лікарні почала роботу амбулаторія № 10 Центру первинної медико-санітарної допомоги, консультативна поліклініка з денним стаціонаром, фізіотерапевтичним, рентгенологічним відділеннями. Після проведення капітального ремонту стаціонарного корпусу на його площах планується розмістити отоларингологічне відділення і вищезазначені структурні підрозділи. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Новости Славянска, Яндекс новости. [Постоянная ссылка].

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid