Обережно! На Донеччині різка зміна погодних умов загрожує ожеледицею на дорогах

гололед 112 січня на території Донеччини прогнозується зниження температури повітря: тимчасова відлига, що впродовж дня супроводжувалася дощем або мокрим снігом, вже ввечері може змінитися різким похолоданням (до 6 градусів морозу).

За інформацією аналітично-диспетчерської служби, сьогодні атмосферні опади (мряка, дощ, мокрий сніг) зафіксовано по всій території Донецької області. Через добове коливання температур, автошляхи загального користування мають мокре покриття (вранці на дорогах Костянтинівського району місцями спостерігався накат, Лиманського району – місцями ожеледиця, Покровського та Олександрівського районів – місцями снігова «каша»).

У зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов та циклоном (зі зниженням температури повітря та опадами у вигляді дощу з мокрим снігом), філіями ДП «Донецький облавтодор» посилено контроль за станом дорожнього покриття для недопущення перебоїв у русі транспортних засобів. Для запобігання утворенню сніжно-льодового накату на підйомах/спусках, небезпечних поворотах та штучних спорудах (мостах, шляхопроводах, трубах) здійснюються попереджувальні заходи з обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами (ПОМ).

На автодорогах задіяно близько 40 од. дорожньої техніки, а також збільшено кількість машин і механізмів, що перебувають у черговому режимі.

Увага! Враховуючи прогнозоване похолодання, Служба автомобільних доріг у Донецькій області просить водіїв бути вкрай обачними та уважними за кермом! Перепад температур загрожує ожеледицею на дорогах!

Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом або повідомити про ускладнення руху можна за телефонами цілодобової диспетчерської служби ДП «Донецький облавтодор»: (0623) 52-22-55 або (095) 152-53-04.

Прес-служба САД у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: