13 січня у Слов’янську запрошують на презентацію сучасної техніки

музей13 січня, 14:00, у Слов’янському краєзнавчому музеї (вул. Банківська, 31) у рамках роботи «Музейної лабораторії» відбудеться презентація сучасної техніки та її можливостей для музейних досліджень.

Музейні працівники представлять учасникам «Музейної лабораторії», ЗМІ та усім бажаючим можливості сучасної техніки, її функції та практичне застосування у науково-просвітницькій та дослідницькій діяльності.

Серед обладнання: квадрокоптер, фото- та відеообладнання, акустична система, проекційне обладнання, ноутбуки, планшети, електронний мікроскоп, дальномір та ряд інших сучасних гаджетів на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Це обладнання буде передане музею від проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI)» Агентства США з міжнародного розвитку.

До участі запрошуються ЗМІ, професійна спільнота та усі бажаючі.

«МУЗЕЙ ВІДКРИТО НА РЕМОНТ» – проект, який триватиме протягом чотирьох місяців із листопада 2016 по березень 2017 року у  Слов’янському (Донеччина) і Лисичанському (Луганщина) краєзнавчих музеях. Дослідницький проект під час якого до роботи музеїв будуть залучені куратори, оновлено матеріально-технічну базу, організовано навчання для музейних працівників та розроблено і реалізовано комунікаційну концепцію для кожного музею. Результатом проекту стануть виставки, ряд освітніх заходів для музейників та відвідувачів і методологічні рекомендації для подальшого розвитку музеїв.

Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру реалізується проектом «Музей відкрито на ремонт: Слов’янськ і Лисичанськ» у рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Дмитра  Журавльова, координатора комунікацій «Музей відкрито на ремонт. Слов’янськ», +38 0958569386, bushcraftua@gmail.com

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: