В святкові дні громадяни зверталися в поліцію Слов’янська більше 1000 разів

IMG_0438
За вісім днів поточного року до чергової частини Слов’янського відділу поліції надійшло 834 повідомлення, з них 83 – з ознаками кримінального правопорушення. В Лиманському відділенні поліції зареєстровано 234 заяви, з них 33 - внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

JenPolice (05)  Найчастіше громадяни зверталися за допомогою врегулювати сімейні сварки чи бійки між знайомими чи сусідами. В Слов’янську це 30% від всього числа викликів, а в Лимані – 40%. За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Майже всі правопорушники перебували на підпитку.

PIC_5167

З початку року поліцейські Слов’янської оперативної зони з незаконного обігу у 6 громадян вилучили зброю та боєприпаси, виявили 9 правопорушників, які зберігали наркотичні речовини, встановили дев’ятьох осіб, які підтримують зв'язок з НЗФ, затримали підозрюваного в серії крадіжок з автомобілів.

semPrestypleniu (3)

Завдяки посиленим заходам безпеки на блокпостах оперативної зони Слов’янського ВП поліцейські вилучили гранату РГД – 5, яку «гість» Донеччини віз додому в якості сувеніру, виявили дев’ятьох осіб, які підтримують зв'язок з НЗФ та затримали двох розшукуваних правопорушників. Також двоє місцевих жителів намагалися перетнути блокпост з забороненою речовиною – канабісом.

 За вказаний період кожного дня за правопорядком на території обслуговування стежили понад 150 правоохоронців та військовослужбовців Національної гвардії України.

semPrestypleniu (6)

 Автошляхи патрулювались працівниками відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. З початку року на дорогах Слов'янської оперативної зони, не рахуючи Слов'янськ, сталося 6 ДТП без постраждалих. За порушення правил дорожнього руху на 69 водіїв складені адміністративні протоколи, з них 4 за керування транспортним засобом в стані сп’яніння.

 В місті Слов’янську зареєстровано 2 ДТП, в яких дві людини загинули, три - отримали тілесні ушкодження. Водій, з вини якого загинули дві людини, затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України і поміщений в ізолятор тимчасового тримання.

рабоота гаи 1 (1)

 Правоохоронці продовжують свою роботу із забезпечення публічної безпеки на вулицях міст і селищ оперативної зони.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: