Слов’янські правоохоронці забезпечили безпечне святкування Святвечора та Різдва. Фото

У Слов'янській оперативної зоні в 62 храмах, соборах і Лаврі відбулися богослужіння. У святкових заходах взяли участь більше 20 тисяч громадян. На території обслуговування не допущено вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

З метою посилення контролю над правопорядком, припинення і виявлення правопорушень у святкові дні на вулицях міст та районів, збільшена щільність патрульних нарядів. Крім того, створені додаткові слідчі оперативні групи, які посилені слідчими і співробітниками оперативних служб.

На патрулювання в Слов’янську та Лимані задіяно більше 2000 правоохоронців. За правопорядком стежать більше 30 нарядів поліції і Національної гвардії України. На автошляхах регіону щодня додатково працюють автопатрулі та групи швидкого реагування.

Правоохоронці продовжують нести службу в цілодобовому режимі.

SlavSlugba-rogdestvo (01) SlavSlugba-rogdestvo (02) SlavSlugba-rogdestvo (03) SlavSlugba-rogdestvo (04) SlavSlugba-rogdestvo (05) SlavSlugba-rogdestvo (06) SlavSlugba-rogdestvo (07) SlavSlugba-rogdestvo (08) SlavSlugba-rogdestvo (09) SlavSlugba-rogdestvo (10) SlavSlugba-rogdestvo (11) SlavSlugba-rogdestvo (12) SlavSlugba-rogdestvo (13) SlavSlugba-rogdestvo (14) SlavSlugba-rogdestvo (15) SlavSlugba-rogdestvo (16) SlavSlugba-rogdestvo (17) SlavSlugba-rogdestvo (18) SlavSlugba-rogdestvo (19) SlavSlugba-rogdestvo (20) SvyatSlugba-rogdestvo (01) SvyatSlugba-rogdestvo (02) SvyatSlugba-rogdestvo (03)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: