Культурно-мистецька акція «Різдвяні передзвони» запрошує до Краматорську

15823035_391309147890896_843930663039480913_nКультурно-мистецька акція «Різдвяні передзвони» відбудеться 09 січня 2017 року на площі Миру м. Краматорська Донецької області.

Об 11 годині ранку з різних куточків площі до її центру зійдуться у святковій ході 11 колективів художньої самодіяльності Донецької області та наші гості із Жовківського району Львівської області.

Вертепна хода буде супроводжуватися колядками та піснями різдвяної тематики. Колективи зійдуться у імпровізованій ході по колу площі демонструючи глядачам «Парад різдвяних зірок» та закінчать ходу загальною різдвяною колядкою.

Після закінчення ходи на сцені розпочнеться фестиваль вертепів. Виступи вертепників даруватимуть людям різдвяний настрій та зичитимуть миру та братолюбства. «Дідухи», привезені колективами, залишатимуться на авансцені, що під кінець різдвяної програми створить своєрідну презентацію різдвяних символів.

Під час свята на площі Миру працюватимуть різдвяна виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Winter shop».

Дійство відбудеться одночасно з проведенням конкурсно-розважальної програми.

Програма складена таким чином, що в ній зможуть прийняти участь як дітлахи, чи підлітки, так і їх батьки, та навіть бабусі та дідусі.

Виступи колективів будуть перемежовуватися з розповідями ведучих про різдвяні традиції, різдвяні символи, вертепи.

По закінченню виступів на сцену підіймаються всі учасники вертепного дійства та заспівають загальну заключну колядку.

Захід проводитиметься КУК «Донецький обласний навчально-методичний центр» під патронатом Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

Щиросердно запрошуємо всіх прийняти участь у вертепному дійстві «Різдвяні передзвони» 09 січня 2017 року на площі Миру у м. Краматорську Донецької області.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: