В новорічну ніч у Слов’янській оперативній зоні не вчинено жодного тяжкого злочину

Всього до поліції Слов’янська та Лиману 131 повідомлення від жителів, лише 3 з яких мали ознаки кримінального правопорушення, в цілому по Донеччині ці цифри відповідно складають – 650 та 71. Загальна кількість звернень по великих містах знизилась на третину. Завдяки потужній превенції на вулицях прифронтового регіону не допущено жодного вбивства, побиття людей, розбійного нападу, грабежу.

SlavNochPatrul (10)

Увечері 31 грудня та новорічну ніч вулиці Слов’янська патрулювали 19 піших нарядів поліції, автопатрулі та групи швидкого реагування. Маршрути несення служби правоохоронців були наближені до розважальних закладів та місць найбільшої концентрації громадян, таких як авто- та залізничний вокзали, сквер «Мрія», бульвар Пушкіна та Соборна площа.

SlavNochPatrul (03)

У новорічну добу до Єдиного аналітичного сервісного центру, який наразі обслуговує Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ та Торецьк, надійшло 307 повідомлень, що на 34% менше ніж у передноворічну добу.

NovNich 03

Завдяки посиленим мерам безпеки на блокпосту оперативної зони Слов’янського ВП виявлено викрадений «Айфон», що близько півроку знаходився у розшуку за Любашівським відділом поліції Одеської області, а також затримано особу, яка має зв'язок із незаконними збройними формуваннями.

NovNich 01

Найчастіше люди звертались з повідомленнями про сімейні сварки (61 повідомлення по області, або кожний п’ятий дзвінок).

SlavNochPatrul (14)

- Це єдина позиція, по якій відбулось збільшення, по решті позицій ми бачимо зниження й доволі суттєве. Наприклад, кількість заяв про хуліганство знизилась на 70 %, а це говорить про ефективну превентивну роботу у містах, які ми обслуговуємо, - зазначила Ольга Фагауліна, начальник відділу служби 102 Управління інформаційного забезпечення ГУНП в Донецькій області.

SlavNochPatrul (26)

Більше 15% дзвінків на 102 носили інформаційних характер. Приймали повідомлення громадян у новорічну ніч 12 співробітників Єдиного аналітичного сервісного центру.

Загалом за правопорядком на вулицях регіону з 31 грудня на 1 січня стежили понад 1500 правоохоронців.

SlavNochPatrul (28)

Автошляхи патрулювались працівниками відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. За добу не допущено жодного ДТП з постраждалими. Виявлено 103 порушення ПДР.

SlavNochPatrul (20)
Завдяки потужній превенції на вулицях прифронтового регіону не вчиненого жодного розбою, факту нанесення тяжких тілесних ушкоджень, грабежу.

Роботу поліції у новорічну ніч організовував та координував начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін. Його заступники та усі керівники управлінь обласного главку несли службу та здійснювали перевірку територіальних підрозділів поліції Донеччини. Чіткий контроль за організацією роботи правоохоронців у всіх містах області дозволив зберегти спокійний оперативний стан на Донеччині.

SlavNochPatrul (12)

Поліцейські продовжують працювати у посиленому режимі та готові реагувати на кожний виклик.

Поліція Донеччини дбає про вашу безпеку та вітає з Новим Роком!

Слов’янський ВП,
Відділ комунікації поліції Донецької області

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: