Сергій Альошин підвів підсумки роботи поліції Слов’янська у 2016 році: Дивимось на те, що встигли, і впевнено крокуємо вперед.

Slavitogi (11) У Слов’янському відділі поліції пройшов брифінг за участю місцевих ЗМІ, на якому керівник підрозділу розповів про результати роботи, пригадав найвизначніші для правоохоронців події та розповів про найближчі плани на майбутнє.

Начальник Слов’янської поліції Сергій Альошин розповів присутнім про те, що протягом 2016 року до чергової частини підрозділу надійшло близько 35 тисяч заяв і повідомлень від громадян, близько 4,5 тисяч з яких мали ознаки кримінальних правопорушень. Він зазначив, що у порівнянні із минулим роком заяв стало більше на 7,1 %, але це говорить не про зростання злочинності, а перш за все про зростаючу довіру населення до правоохоронців – люди стали звертатись частіше.

Slavitogi (04)

Ще однією з причин збільшення кількості реєстрацій є той факт, що в умовах проведення АТО за Слов’янським відділом поліції «закріплена» ще й частина непідконтрольної Україні території. Всі злочини, що стались, наприклад, у Горлівці, стають на облік підрозділу – у захопленому боєвиками місті зареєстровано вже 52 вбивства.

Приоритетними для Слов’янської оперативної зони залишаються такі напрямки роботи, як боротьба з незаконним обігом наркотиків, вилучення у громадян зброї та боєприпасів.

Так, правоохоронцями було вилучено близько 10 кілограмів наркотичних засобів, відносно правопорушників відкрито 230 кримінальних проваджень.

Усього в 2016 році на території обслуговування вилучено 9400 одиниць озброєння, у тому числі 4 автомати та 2 кулемети, 10 гвинтівок та 16 пістолетів, 8 гранатометів, а також гранати, патрони та інші боєприпаси. Два пістолети «Макарова» з цього числа є зброєю, захопленою бойовиками два з половиною роки тому у міськвідділі – весь цей час вони зберігались у місцевих мешканців, які зараз перевіряються на участь у незаконних збройних формуваннях. Значну частину боєприпасів було вилучено правоохоронцями, що цілодобово та за будь-яких погодних умов несли службу на «північних воротах» Донеччини – чотирьох блокпостах Слов’янської оперативної зони.

Slavitogi (01)

Майже на третину зросла кількість тілесних ушкоджень, що спричиняють один одному мешканці Слов’янська та району. Причини традиційні: важкий психологічний стан місцевих мешканців і тимчасово переміщених осіб, погіршення життєвих умов, зловживання алкоголем.

За 12 місяців правоохоронцями зареєстровано 40 фактів незаконного заволодіння авто-мото транспортом – майже аналогічний показник був і минулого року. Значна частина з них скоюється мешканцями міста і району у нетверезому стані - з метою «покататись» або продати автомобілі чи скутери на запчастини.

При цьому Сергій Альошин відмітив, що «майнових» злочинів, таких, як крадіжка, грабіж та розбій стало менше. З восьми вбивств, що стались у Слов’янський оперативній зоні, нерозкритим залишається лише одне.

Упродовж 2016 року працівниками Слов’янського ВП затримано 86 злочинців, які переховувались від суду та слідства, виявлено 37 осіб, причетних до діяльності у незаконних збройних формувань, з них 9 осіб заарештовано.

Slavitogi (02)

Цей рік для поліції Слов'янська був дуже насиченим і багато в чому визначальним. Всі 12 місяців правоохоронці освоювали нові методи роботи, вчилися більш активно взаємодіяти з громадськістю та представниками ЗМІ, готувалися до переатестації.

З 2014 року Слов’янськ знаходиться під особливою увагою українського суспільства та всього світу. Він є символом боротьби нашого народу за свою незалежність та недоторканість території. Тому саме тут  стався ряд знакових подій: міністр МВС Арсен Аваков вручив нам поліції Донеччини службові автомобілі, в Лимані відкрився перший в Україні центр безпеки громадян, а в Маріуполі - успішно заробив сучасний кол-центр європейського зразка, який, знову ж, одним з перших став обслуговувати мешканців Словянська.

- Підводячи підсумок, можна сказати, що практично всі завдання, поставлені перед поліцією Слов'янська керівництвом ГУНП в Донецькій області, були виконані в повній мірі, - відмітив полковник поліції Альошин, - зокрема, модернізовано блокпости, які по-праву вважаються надійними «північними воротами» регіону, припинено діяльність незаконних гральних закладів, що не один рік були справжнім «головним болем» для жителів Слов'янська, весь особовий склад пройшов процес переатестації і зараз є колективом однодумців, людей - відданих своїй країні і спільній справі боротьби із злочинністю.

Slavitogi (10)

Нещодавно на Донетчині за ініціативи та підтримки начальника ГУНП Донецької області генерал поліції третього рангу В’ячеслава Аброськіна відбувся запуск Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC), що став не тільки черговим етапом відродження поліції регіону, а й абсолютно новою віхою у розвитку систем безпеки в Україні.

Реалізація цього унікального проекту дозволила запровадити у Слов’янську передову систему відеспостереження та обробки відеоінформації з вулиць міста. Так, «розумні» камери здатні розпізнавати номер, модель, марку транспорту, встановлювати, чи перебуває він у розшуку. Окрім того, вони можуть розпізнавати обличчя водія та пасажирів автівки, виявляти скупчення людей, оцінювати щільність потоку, «помічати» нетиповий рух транспорту чи людини. В цілому комплекс, який використовується у UASC, виконує близько 700 функцій.

У 2017 році за підтримки міської влади та на виконання програми «Безпечне місто» поліція Слов’янська планує встановити 12 таких камер, які буде розміщено на вїздах до міста, визначних транспортних «розв’язках» та у місцях найбільшої концентрації громадян.

Все це дозволить місту увійти до «розумної» системи регіональної безпеки, побудованої на технології «смарт-сіті», яка сьогодні є унікальною навіть для більшості європейських столиць.

Словянський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: