Слов’янськ у новорічно-різдвяні свята цілодобово оберігатимуть поліція спільно з Нацгвардією

trevoga (11)
У
п’ятницю весь особовий склад Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції було піднято по тривозі. Керівництвом підрозділів проведено стройові огляди, перевірено екіпірування та оснащеність поліцейських, доведено вимоги до несення служби у період новорічних свят.

Зовсім скоро, за два дні, для наших громадян наступає довгоочікуване свято – Новий рік. Для того, щоб забезпечити безпеку населення, припинити можливі порушення громадського порядку та скоєння різноманітних злочинів, Слов’янська поліція Донеччини переходить на посилений режим несення служби.

З метою перевірки готовності особового складу Слов'янського відділу поліції вирішувати завдання підвищеної складності, у п’ятницю він був піднятий по тривозі. Керівництво підрозділу ще раз перевірило здатність своїх підлеглих нести службу у цілодобовому режимі та за різних погодних умов.

trevoga (05)Під час проведеного стройового огляду особливу увагу було приділено екіпіровці та оснащенню поліцейських, знання ними своїх обов'язків у разі надходження сигналу «тривога» і порядку дій в екстрених ситуаціях.

- На Донеччині, де тривають бойові дії, запроваджуються безпрецедентні заходи безпеки, - звернувся до присутніх начальник підрозділу Сергій Альошин, - за наказом начальника Головного управління НП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна з 30 грудня поточного року на весь період новорічних свят особовий склад переводиться на посилений режим несення служби.

Спокій мешканців Словянська та району щодобово зберігатимуть понад півсотні правоохоронців та військовослужбовці Національної гвардії.

Крім того, буде посилено роботу блокпостів, розроблено заходи щодо безпеки стратегічних об’єктів та адміністративних будівель.

trevoga (01) trevoga (03) trevoga (04) trevoga (06) trevoga (07) trevoga (09) trevoga (10)

Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: