В Слов’янську відбудеться відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні

школа і29 грудня 2016 р в 13:00 в Центральній бібліотеці м.Слов’янська відбудеться офіційна церемонія відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).

Участь у церемонії відкриття візьме Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні п. Джон Сілвер. Програма Access проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Програма реалізується у м. Миколаєві і ще у декількох регіонах України міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (робоча назва PH International) у партнерстві з організаціями, що активно працюють з дітьми і молоддю у цих регіонах. У Слов’янську партнерами програми Access є громадська організація «Сприяння» і Центральна бібліотека м.Слов’янська, у якій проводитимуться заняття програми.

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі переселенцям і молоді з особливими потребами, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Програма Access у Слов’янську розрахована на 2 роки роботи (370 годин занять) і триватиме до 30 вересня 2018 р. Учасники програми безкоштовно забезпечуються підручниками. В рамках програми будуть проведені інтенсивні навчальні сесії на базі дитячих таборів під час літніх канікул.

Хоча від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого рівня знань з англійської мови, вони все ж повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання. Під час відкриття дітям, які успішно пройшли відбір до програми, будуть вручені листи від Посольства США в Україні, що засвідчують їх участь.

Контакти для довідок: Гайдамашко Андрій Андрійович, Project Harmony, Inc. (PH International): тел.: 050-446-58-61, ел.пошта: andriy.haidamashko@ph-int.org Павлова Віра Михайлівна, громадська організація «Сприяння»: тел.:(050) 400-7966; (066) 424-0008, ел.пошта: sprian@mail.ru

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: