У Слов’янську запрошують на виставу Театра Переселенця за участю військових та старшокласників прифронтових міст Донбасу

театрЦе вже друга вистава в рамках нового проекту Театра Переселенця та посольства Канади в Україні «Діти та військові» за участю старшокласників прифронтових міст Донбасу та українських військових.

28 грудня о 19.00  та 29 грудня о 18.00 у Платформі ініціатив «Теплиця» у відбудеться документальна вистава Театра Переселенця в рамках проекту «Діти та військові»,  який здійснюється за підтримки посольства Канади  в Україні та Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Автори проекту - провідний український драматург Наталія Ворожбит та відомий німецький режисер Георг Жено. У цій виставі беруть участь старшокласники миколаївської школи №3 та українські військові. Головна мета проекту – налагодити мирний діалог між армійцями та місцевими мешканцями, розпочати співробітництво між ними. Ми ініціюємо знайомство військових та підлітків, і сподіваємось що спілкування один із одним допоможе не лише їм, а також і їхнім батькам та оточуючим знайти спільну мову.

Сама ідея проекту «Діти та військові» народилась у Миколаївці, взимку цього року.

З старшокласниками та військовими також працюватиме військовий психолог та психотерапевт Олексій Карачинський.

Автори проекту: Наталка Ворожбит та Георг Жено.

Координатор проекту: Анастасія Пугач

Психотерапевт: Олексій Карачинський

Художник: Марія Хомякова

Режисер: Алік Сардарян

Фільм: Любов Дуракова та Аліса Коваленко

Фото: Олександра Желєзнова

Контакти:

Анастасія Пугач, координатор проекту

theatredisplaced@gmail.com

anastasia.pugach@gmail.com

0956714313, 0933245260

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: