У Слов’янську рятувальники та вихованці педагогічного ліцею тренувалися протидіяти пожежі

hdGwHPLHjjQ - копияОб’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту є формою практичної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність підприємств, установ та організацій до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки, цивільного захисту на особливий період.

Під керівництвом директора Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області Оксани Бабенко 26 грудня поточного року у закладі  проведено  протипожежне тренування  щодо дій під час НС за участю керівного складу ліцею, районного  управління ДСНС України у м. Слов’янську, навчально-методичного центру м. Слов’янська .

Дане  тренування проводилося з метою перевірки готовності керівного складу ліцею та відповідальних осіб діяти в умовах виникнення надзвичайної ситуації, вдосконалення навичок та практичних дій  працівників  щодо організації проведення евакуації учнів та персоналу під час виникнення умовної пожежі.

Згідно тактичного задуму, в аудіторії на 4 поверсі  виникла пожежа та за­гроза швидкого розповсюдження вогню, що могло спричинити масову загибель людей.    Секретар ліцею  Зінаїда Мойсеєва здійснила оповіщення керівництва  та ви­кликала пожежно-рятувальну службу за телефоном 101. До умовного прибуття пожежно-рятувальної служби протипожежна ланка у складі 4 осіб проводила роботу щодо локалізації по­жежі та її ліквідації, а викладачі евакуювали учнів в безпечне місце.

Основною метою заходу було  відпрацювання дій персоналу на випадок виник­нення пожежі та організація безпечної евакуації учнів та працівників. Перед початком трену­вань, відповідно до наказу по ліцею  був проведений протипожежний інструктаж з персоналом закладу.

Працівниками Словянського РУ ДСНС здійснювався контроль та допомога  якості підготовки та проведення даного тренування.

По завершенні рятувальники  провели з керівництвом об’єкту розбір даного за­ходу з визначенням перспективних напрямків роботи. Мету об’єктового тренування досягнуто, а його організацію та проведення оцінено «добре».

Навчання сприяли вивченню працівниками  дій на випадок виникнення подібних ситуацій, а пожежно-рятувальна служба  відпрацювала спільні з адміністрацією ліцею дії для ефективної взаємодії на випадок надзвичайних ситуацій.

6QBBiIUUo_U iZrZnz8Id4g psh5m_20jZk X1VNxAUhcvw

Слов’янське районне управління ДСНС України у Донецькій області

 

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: